הפלגה לתורכיה

המכון ללימודי-ים ע"ש ליאון רקנאטי
לכבוד

מר רוני ילון
Eastward Bound
רח' גילבוע 32, ת.ד. 7749
חיפה 31077

רוני שלום,

 הנדון: הפלגה לתורכיה - החוג לציוויליזציות מיות אוניברסיטת חיפה

כידוע לך היה לנו העונג לצאת לסיור- הפלגה לימודית בתורכיה, באמצעות חברתך, בתאריכים הנ"ל. לאחר ששבנו, החלטנו כי מחובתנו להודות לך ולחברתך על ארגון הסיור.
כל אשר בקשנו תוכנן ובוצע ללא דופי, לרבות הטיסות, האוטובוסים, כלי השייט, והמפגשים ביניהם. בפרט הנני מבקש להדגיש את התרשמותנו מהחברה אשר ממנה נשכרו כלי השייט, חברת Tussock Cruising וכלי השייט Yarkin ו- Musandira. הפלגנו בעבר מספר פעמים בכלי שייט זרים, אשר תופעלו ע"י צוותים זרים. זו החברה אשר היתה הטובה מכולם, והצוותים הטובים ביותר. תקצר היריעה מלפרט, ולכן אסתפק בציון העובדות הבאות: כלי השייט היו במצב מעולה. אמנם הם אינם חדישים, אך מצב אחזקתם מעורר הערכה רבה. הספינות היו מוכנות להפלגה, צבועות, נקיות ומערכותיהן פעלו ללא דופי כולל מערכת המפרשים והחיבל. הצוותים (ארבעה אנשי צוות במקום שלושה כפי שפגשנו עד עתה) שרתו במסירות, במקצועיות, בשמחה וברצון, ככל אשר נדרש ויותר מכך. הספינות נשמרו נקיות ומסודרות כל העת. האוכל היה מצוין. תפעול כלי השייט מהבחינה הימית, דבר אשר חששנו ממנו לאור ניסיוננו עם אחרים בעבר, היה ללא דופי. ה"סקיפרים" והצוותים נענו לכל בקשותינו, שכללו, כידוע לך על פי התכנית, מסלול ארוך, קשה, שעות הפלגה רבות, עגינות במקומות בלתי שגרתיים, ושעות לילה רבות. לא היה פרט בתכנית אשר נמנעו לבצע או היססו לעמוד בו, גם אם היה מדובר בביצועים שאינם דרך שגרה אצלם. הכל בוצע ללא שום טענה, ברצון, במהירות, ביעילות ובמקצוענות.
נראה לי שחברת Tussock וצוותיה ראויים לכל המחמאות.
כפועל יוצא מכך, ולאור תכנון ותאום שאר הגורמים, אתה וחברתך ראויים לתודה מיוחדת.

תודה רבה,
ד"ר יעקב כהנוב

 

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש