סיורי החוג לציוויליזציות ימיות לירדן ולתורכיה

המכון ללימודי-ים ע"ש ליאון רקנאטי

לכבוד
רוני ילון
חב' איסטוורד באונד
חיפה.

       הנדון:סיורי החוג לציוויליזציות ימיות לירדן ולתורכיה

לרוני שלום רב,

אני רואה חובה לעצמי להודות לך אישית וכן  לעובדים המסורים בחברתך על המאמץ הכן להכנת הסיור לתורכיה וצפון קפריסין, משלב תכנון המסלול ועד הלווי הצמוד מהיציאה ועד לחזרה לארץ.
הפניה אליך וחברתך, לארגון הסיור לתורכיה הייתה לאור הניסיון הטוב שהיה לנו אתכם שנה קודם לכן, בסיור לירדן וזאת, לאחר אי יכולת של חברות נסיעות אחרות לעמוד בדרישות שלנו ולארגן את הסיור.
גם לקראת ביצוע הסיור לתורכיה פנינו, בהתאם לנוהלי האוניברסיטה, לחב' נסיעות אחדות בבקשה לארגן לנו את הסיור, בהתאם לדרישות המיוחדות והמורכבות שלנו. רק לאחר שנעננו בשלילה ע"י החברות השונות פנינו שוב אליך ולחברתך, לארגן לנו את הסיור. לשמחתנו נענתם לאתגר שהצבנו לכם בהכנת סיור מורכב ולא שגרתי שכלל: הפלגה בספינות וסיורים באוטובוסים הן בתורכיה והן בצפון קפריסין.
ברצוני לציין, שלמרות המורכבות של הסיור, בעיקר בגלל הצורך בתאום בין הטיסות, האוטובוסים והספינות הן בתורכיה והן בצפון קפריסין וכן הבחירה בחברת ספנות תורכית שסיפקה לנו את הספינות והצוות המעולה שלהם, הסיור בוצע ללא דופי וכל המטרות הלימודיות שהצבנו לפני הסיור הושגו.
עלי להודות גם להנהלת האוניברסיטה אשר הבינה את מצבנו המיוחד ולא ערמה עלינו קשיים ואישרה את ביצוע הסיור על ידי חברתך.
אני מקווה כי בסבב הבא של מכרזי האוניברסיטה לביצוע סיורים לחו"ל, תשתתף גם חברתך ואם תזכה, הדרך להתקשרות עם חברתך תהיה פשוטה וקלה.

בכבוד רב ובתודה,

יוסי טור-כספא
מנהל המכון ללימודי-ים

 

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש