דו"ח נסיעה - טיול למקסיקו וגואטמלה

לצחי שלום רב,
ברצוני להודות בשמי ובשם כל המטיילים לך בפרט ולאיסטוורד באונד, על הטיול הנפלא שארגנתם עבורנו. הטיול היה מעל ומעבר למצופה,ובכל מקום הורגש הטיפול המסור של חברתכם וסוכניה בחו"ל. אין מילים לתאר את ההדרכה שניתנה ע"י גיא נוימן. לדעת כל כברי הקבוצה, גיא הוא אחד המדריכים הטובים ביותר שהיה לנו אי פעם.

כמו כן צריך לציין שכל המדריכים המקומיים, מריו, אנטוניו הראשון, אולגה ואנטוניו השני היו מעולים, שלטו היטב בחומר ותפסו מייד עם איזה קבוצה הם עובדים.

באשר לתכנית, כל המשתתפים אמרו שהתכנית הייתה מעולה ומותאמת לרמת הקבוצה, והאתרים שנבחרו הצדיקו את הציפיות. כמו כן-  סדר הביקור באתרים היה נכון ומתאים. חשובה ביותר הייתה הערתו של פרופ' משה כוכבי במסיבת הסיום שאי אפשר היה לצפות לתכנית טיול טובה יותר.

באשר לסידורים המנהליים - הכל "דפק" כמתוכנן. האוטובוסים היו מצויינים, הטיסות הפנימיות בסדר גמור, המלונות מעולים להוצי את המלון ב וויאדוליד שהיה מרשים מבחינה חיצונית אבל חדרים מסריחים מטחב. במקום מלון זה כדאי להבא לבחור בHotel Hacienda Chichen. הנמצא בפתח האתר באחוזה קולוניאלית ושופץ וחודש לפני שנתיים.

לגבי הטיסה הטראנס אטלנטית - אין מה לאמר, זו טיסה קשה במיוחד, כדארי לשקול לשלם קצת יותר ולטוס עם איבריה למדריד ולמקסיקו סיטי וחזרה.

בשם הקבוצה אני חוזר ומודה לאיסטוורד באונד ומקווה להמשך טיולים באותה רמה. בברכה, יוסי שחורי

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש