סלט יווני - קבוצת קלמפרר

סלט יווני, כך הייתי קורא לטיול שערכנו השבוע ברחבי יוון. מכיל מכל טוב - ירקות, גבינה, זיתים מהמשובחים ביותר, וכמובן מתובל כהלכהבשמן זית ותבלינים. ככל שאתה אוכל ממנו יותר, כן ערב לחיכך טעמו. ומה היה לנו:

* נסיעות מתוכננות כהלכה, שלא תהיינה ארוכות מדי, עם תיזמון מדוייק של שעת הגעה ליעדים, עם תאורה נכונה, וזמן מספיק כדי לספוג את האויר והאוירה המיוחדת.

* נופים מגוונים, החל מחופי ים מרהיבים, צוקי מטאורה המיוחדים, קניון ויקוס המפואר, וכלה בכפרים אוטנטים ועיר יפה כאתונה.

* הרצאות באוקיאנוגרפיה, הסטוריה, גיאולוגיה, ארכיאולוגיה ומיתולוגיה.

* וכמובן - המטייל צועד על קיבתו - פיקניקים לא חסרו, מסעדות וטברנות הלכו והשתפרו כיד הדמיון הטובה שלא יחזרו חס וחלילה מטיילנו מזי רעב משבוע ביוון.

ומה עוד היה לנו? קבוצה של האחד קר לו והשני חם לו, אחר שר לו ושני נם לו לחלק תיתן לטפס להר ומצוק וירוצו ללא סיבה ואחרים ישאלו מה קרה? חלק יעדיפו בדיחות ואחרים שאלות..., בקיצור אקסמפלרים אחד אחד, ולא שקטים במיוחד...

שאלו פעם את אתא-טורק איך הוא ממשיך לשרת את עמו מבלי לזכות בהכרת התודה של האזרחים?. ענה להם: גנן המגדל פרחים מהיא התודה שהוא זוכה לה? עצם הלבלוב והפריחה שלהם זו תודתם. גם אנחנו המטיילים, אומרים לך תודה רבה על ידי כך שאנו מתיצבים לטיול חדש שנה אחר שנה.

בידידות עמוקה ובהערכה רבה, קבוצת קלמפררררר...

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש