אודותינו

EASTWARD BOUND טיולי "גבולות המזרח" - נוסדה בחיפה בשנת 1992
בצווות המשרד - סוכנות נסיעות, פקידות וצוות מדריכים מנוסים בעלי ידע אקדמי ו"אוטו-דידקטי" נרחב. הסיורים והטיולים עוסקים במגוון נושאי ההיסטוריה, הארכיאולוגיה, הגיאולוגיה, הטבע והאנתרופולוגיה הקשורים לתאי השטח המתייחסים לארץ ולאזור בו הם מתקיימים.

מטיילים יקרים,

טיול נכון הינו רצף של ריגושים הבאים בסדר ובעוצמה הנכונה. תפקידנו, בצורה שאנו רואים אותו, הינו ליצור תחושות המפגישות, את רקע ואופי המטייל עם החיים האופייניים, התרבות, הפולחן, והנוף בכל סביבה בה הוא נמצא. זאת תוך הבנה מעמיקה והדרכה איכותית, מקומות לינה וארוחות במקומות אוטנטיים כנוסחה יחידה המאפשרת לחדור לתוך ההוויה המקומית, והפותחת צוהר לעולמות קרובים ורחוקים, מוכרים וזרים.

מדריכינו הינם אנשים החשים ומכירים היטב את הארץ בה הם מובילים את מטיילינו, וששילבו לימוד מעמיק וידע נרחב בכל התחומים המשוייכים אליה. זאת תוך תשומת לב מירבית לכל מטייל ודאגה לכל הלוגיסטיקה השקטה הנלווית. היעדים אליהם מגיעים מדריכינו מאפשרים לכם המטיילים להכיר בצורה אינטימית את אורחות החיים והניואנסים האופיניים לכל מקום, ולגרום לכם להכיר לעומק את תא השטח בו אתם מטיילים.

אז בואו לחוות איתנו את הריגושים האחרים,
צוות גבולות המזרח.

תנאים כלליים לטיולי גבולות המזרח (כל הזכויות שמורות ליוצרי המסלולים)

תנאי השתתפות בטיול:

 • מטייל הנרשם לטיול ו/או משלם את המקדמה מבטא בזאת את הסכמתו המלאה לתנאים המפורטים בתכנית הטיול ובפרסומים פומביים של החברה.

גודל והרכב הקבוצות:

 • יציאת כל טיול מותנית בהרשמת מינימום משתתפים.
 • כל נרשם חייב להצטייד באישור רפואי המאשר השתתפותו בסיורים.

דרכון ואשרות:

 • יש להצטייד בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות ממועד היציאה לחו"ל.
 • הוצאת\הארכת דרכון הינה באחריות המטייל בלבד.
 • יש להתעדכן במשרדנו מהו לוח הזמנים להגשת הפרטים האישיים ו\או הדרכונים לצורך הוצאת אשרות לגבי כל טיול.

ביטוח:

 • לחברה ביטוח צד ג' למטיילים, אולם על כל משתתף היוצא לחו"ל לדאוג לביטוח נוסעים + מטען.
  ניתן לרכוש ביטוח זה עבור כל נסיעה בנפרד במשרדנו, דרך כרטיסי האשראי או דרך קופות החולים.

מסי נמל ותשר ("טיפים"):

מסי הנמל והטיפים הינם שונים מטיול לטיול, וייאספו במרוכז לפי הסכומים המפורטים בדף המידע לפני כל יציאה לחו"ל.

שינוי במחירים:

מחירי הטיולים בחו"ל מורכבים בין השאר ממחירי טיסות וממחירי שרותי קרקע הנכון ליום הפרסום. מחיר הטיסות מבוסס על תעריפים ומדיניות של חברות התעופה ומחיר סידורי הקרקע מבוסס בין היתר על שערי חליפין של המדינות השונות לעומת הדולר האמריקאי. במקרה של שינוי בתעריפי הטיסות ו\או שערי החליפין לעומת הדולר, שמורה לחברה הזכות לעדכן את המחירים בהתאם, גם אם בוצע תשלום מלא או חלקי ע"י המשתתף.

זיכויים והחזרים:

מובהר בזאת כי לא יינתן כל זיכוי\החזר למשתתף אשר ירשם לטיול, ויבחר לא לעשות שימוש באחד ו\או יותר מהמרכיבים הכלולים והממומנים ע"י החברה לרבות טיסות\סיורים\ארוחות וכו'.

חדר ליחיד:

נרשמים בודדים שאינם מעוניינים בחדר נפרד יתאמו זאת עם המשרד, ואנו נעשה כל מאמץ לשבצם בחדר זוגי. אין החברה יכולה להתחייב למצוא חדר כזה ובמקרה זה יידרש לשלם את התוספת עבור חדר ליחיד. היה ונמצא שותף\ה לחדר אשר יבטל השתתפותו בטיול עד ליום היציאה ועד בכלל אין החברה מתחייבת לממן את עלות התוספת לחדר לבודד ועלות זו תחול על המטייל.

תנאי תשלום:

מקדמה תשולם עם ההרשמה בהתאם לפרסום דף תכנית הטיול, הייתרה תשולם עד שבועיים לפני מועד יציאת הטיול. התשלום יתבצע לפי שער $ העברות והמחאות (הגבוה) ביום פרעון התשלום (כולל עלויות בנקאיות) ובהתאם לאפשרויות התשלום המוצעות לגבי כל טיול.

ביטול הרשמה:

 • משתתף המבקש לבטל הרשמתו לאחר התשלום חייב להודיע על כך בכתב, הודעה שנמסרה טלפונית או בע"פ לא תחשב כקובעת לגבי ביטול הטיול, והמשתתף יחוייב בדמי ביטול.
 • משתתף שיודיע על ביטול השתתפותו עד חודש לפני יציאת הטיול אליו נרשם יקבל בחזרה את כספו בניכוי דמי ההרשמה לאחר מכן דמי הביטול יחוייבו בהתאם לדף תכנית הטיול.
 • דמי הרשמה לא יוחזרו למועמדים שביטלו הרשמתם, אלא אם כן יבוטל הטיול מחוסר משתתפים.

חילוקי דעות:

במיקרה של מחלוקת, סמכות השיפוט המקומית תהיה לבתי המשפט של העיר חיפה בלבד.

נשמח לראותכם בין המשתתפים.

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש