תמונה תמונה

קרואטיה סלובניה

7 ימים - חופי תכלת, איים קסומים, שמורת טבע מדהימה ועיר מבוצרת וקסומה במזרח הים האדריאטי

צוות EASTWARD BOUND טיולי גבולות המזרח

הדרכה איכותית דרך הנופים הקסומים בקרואטיה,
סיורים רגליים בנופים מהיפים באירופה,
הפלגה לאי מבודד, ושוטטות בעיר הייחודית דוברובניק.

תוכנית הטיול

יום מס' 1: תל אביב- זגרב-

נצא בטיסת "איר קרואטיה" בשעות הבוקר המוקדמות, נצא מערבה לגבול סלובניה ונגיע לבלד. בדרך נעצור לארוחת בוקר ונמשיך לבלד. לאחר התארגנות במלון, נצא לטיול רגלי לאורכו של קניון וינטגר המרהיב, המלווה בזרימת נהר.
ארוחת ערב ולינה בבלד.


יום מס' 2: בלד- מערת פוסטוינה- רייקה-

אזור אגם בלד נחשב לאחד מהאזורים היפים באירופה. בבוקר נצא לאורך אגם בלד ונעלה ברכבל לפסגת הר הווגל לתצפית נהדרת על האזור, בדרך חזרה לבלד נצפה על האי הקטן במרכז האגם והכנסייה הנמצאת עליו, נעזוב את בלד דרומה ונגיע לביקור במערת פוסטוינה, 20 ק"מ של יופי נדיר ושל נטיפים וזקיפים, סיור שישולב עם רכבת תת-קרקעית- חוויה אדירה. לעת ערב נגיע לרייקה הנמצאת על שפת הים האדריאטי.
ארוחת ערב ולינה ברייקה או אופטיה.


יום מס' 3: הפארק הלאומי בפליטביצה-

בבוקר נצא לאחד מהפארקים יפים באירופה ובעולם כולו, פארק שהוכרז כאתר לשימור ע"י אונסקו- פארק פליטביצה. נצא לסיור רגלי מרהיב לאורך אגמים המחוברים אחד אל השני ע"י מפלים מרהיבים, מלווים ביערות מרשימים- חגיגה לעין, ללב ולנפש.
ארוחת ערב ולינה בפליטביצה.


יום מס' 4: פארק לאומי קרקה- טרוגיר- ספליט-

נעזוב את פליטביצה לביקור בשמורת טבע יפיפיה נוספת- שמורת קרקה. בתום הביקור, נחזור חזרה לאזור החוף האדריאטי, נבקר בעיר העתיקה של טרוגיר- עיר מקסימה, מוקפת חומה, נצא בדרך פנורמית יפה לספליט. בערב נצא לטייל בעיר העתיקה של ספליט.
ארוחת ערב ולינה בספליט.


יום מס' 5: האי בראץ'-

מהאזורים היותר מרשימים אם כי פחות מתויירים אלו הם האיים שלאורך חוף הים האדריאטי. נצא בשייט לאי בראץ', נטייל באי ונופיו הפראיים, נבקר בכפרים ונפגוש את הכפריים מסבירי הפנים, נאכל ארוחת צהריים כפרית, נצפה בחופים המרהיבים מפסגות נישאות ונבקר במנזר מעניין הדבוק לצלע ההר. לעת ערב נחזור לספליט.
לינה בספליט.


יום מס' 6: ספליט- אומיש- דוברובניק-

בבוקר נצא לסיור מודרך בספליט. נבקר בעיר העתיקה, בארמונו המרשים של דיוקליטינוס, נבקר במאוזוליאום של הקיסר וביתר חלקי העיר המרשימה. בתום הסיור נצא לאומיש, עיירה ציורית הנמצאת בשפכו של נהר הסטינה. נבקר במקום ונמשיך בכביש יפיפה לאורך החופים הציוריים של הים האדריאטי ולעת ערב נגיע ל"פנינה שבכתר"- דוברובניק. לאחר התארגנות במלון, נצא לארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדת "קונובסקי דבור" המיוחדת הנמצאת בעבי היער, על שפת נהר שוצף, לארוחת פורלים טובה.
לינה בדוברובניק.


יום מס' 7: צבטאט- דוברובניק-

בבוקר נצא לסיור קצר בצבטאט, עיירת הנופש הנמצאת דרומית לדוברובניק. אחה"צ נצא לסיור מודרך בדוברובניק, עיר אשר עליה אמר ברנרד שאו "אלו שמחפשים את גן העדן עלי אדמות חייבים לבוא לדוברובניק ולראות אותה". עיר אשר קצרה היריעה מלתאר את יופייה. מוקפת חומות אדירות וים צלול כבדולח, סמטאות ציוריות מרוצפות אבן- עיר מדהימה. נבקר בעיר ובאתריה, נבקר בארמון הרקטור, בבית המרקחת העתיק באירופה, בקתדרלה המרשימה ועוד. אחה"צ, העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

הערות:
טיסה, תל אביב-זגרב, דוברובניק-תל אביב.
בתי מלון בדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.
בסיס חצי פנסיון, כולל ארוחה מיוחדת בבראץ'.
כל ההעברות והסיורים באוטובוס תיירות חדיש וממוזג.
כל הסיורים כולל כניסות לאתרים לפי התוכנית.
מדריך ישראלי בכיר.
ציוד חובה:
דרכון בתוקף.
בגדי ים, מידנית, נעלי הליכה, כובע.

אז להתראות בקרואטיה

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש