תמונה

ניו- זילנד

22 יום- למגוון הנופים, תופעות הטבע והמסורות באיים הצפוני והדרומי של ניו-זילנד, כולל התנסויות ייחודיו

צוות EASTWARD BOUND טיולי גבולות המזרח

תוכנית הטיול

יום מס' 1: תל אביב- בנגקוק 

טיסת לילה בטיסה סדירה של "אל על" מתל אביב לבנגקוק. החלפת מטוס והמשך ל-


יום מס' 2: בנגקוק- אוקלנד (Auckland) 

המשך טיסה עם "תאי" לאוקלנד (Auckland), והגעה למחרת בצהריים --13:00 לפי השעון המקומי 11- שעות קדימה, אותם "נרוויח" בדרך חזור.


יום מס' 3: האי הצפוני (North Island)- אוקלנד (Auckland) 

נחיתה באוקלנד (Auckland) בשעות הצהריים, ויציאה לסיור קצר בנמל ובמרכז העיר. עליה לתצפית ממגדל התצפית של ה"סקאיטו'ור"- (Sky tower). ארוחת ערב ולינה-2 לילות- באוקלנד (Auckland).


יום מס' 4: אוקלנד (Auckland)- דבנפורט (Devenport)- אוקלנד (Auckland)

יציאה לשייט לצפייה בדולפינים ואולי גם בלוויתנים קטנים במפרץ אוקלנד. סיור במוזיאון אוקלנד -(Museum Auckland), להבנת התרבות המאורית ושילובה עם התרבות הקולוניאלית המאוחרת, וכן עולם הגיאולוגיה, הפאונה והפלורה של איי ניו-זילנד. מעבר בעזרת מעבורת מקומית לרכס הגבעות הוולקני מעל העיירה דבנפורט- (Devenport), וטיפוס לתצפית על מפרץ אוקלנד ממרומי הר ויקטוריה (Victoria). חזרה לארוחת ערב ולינה באוקלנד (Auckland).


יום מס' 5: מוריוואי ביץ' (Muriwai Beach)- דארגאביל (Dargaville)- מוזיאון ויער עצי הקאורי וואיפואה (Waipoua Kauri Forest)- מפרץ קיאנגה/ קאיטאיאה (Kaitaia) 

יציאה מערבה לעבר חופי ים טסמן (Tasman Sea), להליכה רגלית לאורך צוקי מוריוואי ביץ'(Muriwai Beach), ולתצפיות על מושבת הסולה האוסטרלית, והבנת גלגול החיים הייחודי שלה. נסיעה צפונה דרך המפרצים, הלגונות והיערות של האי הצפוני, ביקור במוזיאון עצי הקאורי (Kauri Museum),מעבר בעיירה המקומית דארגאביל (Dargaville), והמשך לטיולים רגליים בסבך הצמחייה ועצי הענק ביער עצי הקאורי ו'ואיפואה (Waipoua Kauri Forest). חציית ה"אסטואר" של מפרץ הקיאנגהבמעבורת מקומית, הגעה לארוחת ערב ולינה על שפת המפרץ, או בעיירה קאיטאיאה (Kaitaia).
 


יום מס' 6: ניינטי מייל ביץ' (Ninety Mile Beach)- קייפ ריאנגה (Cape Reinga)- דאוטלס ביי (Doubtless Bay)-מאנגונוי (Mangonui) 

יציאה לטיול באצבע ובנקודה הצפונית ביותר של ניו- זילנד, עם הליכות רגליות סביב קייפ ריאנגה(Cape Reinga). חזרה על "אוטוסטרדת החול" המתגלית פעמיים ביום בשפל של החוף המערבי -"ניינטי מייל ביץ' " (Ninety Mile Beach), עם אפשרות ל"גלישת חול" ממרומי הדיונות, והגעה לפנות ערב לארוחת ערב ולינה במפרצים הציוריים של דאוטלס ביי (Doubtless Bay) או של העיירה מאנגונוי (Mangonui).


יום מס' 7: ביי אוף איילנדס (Bay Of Islands)- רוטורואה (Rotorua) 

הגעה עם בוקר ל לשייט בין איי הביי אוף איילנדס (Bay Of Islands), ובילוי בעיירות המקומיות, עם אפשרות לטיולים רגליים קצרים ושחיה. יציאה בשעות אחה"צ לנסיעה ארוכה דרומה, והגעה מאוחרת(או עצירה בדרך לארוחת ערב ולינה) לארוחת ערב ולינה -2 לילות- ברוטורואה (Rotorua).


יום מס' 8: רוטורואה (Rotorua)- טה פאקארווארווה (Te Whakarewarewa)- "סקאיליין סקאיריידס" -(Skyline Skyriders)- אגרודום (Agrodome)- "האנגי"- רוטורואה (Rotorua) 

יציאה מוקדמת לנסיעה ארוכה דרומה, והגעה בשעות הבוקר המאוחרות לרוטורואה (Rotorua). סיור בכפר המאוריואזור הפעילות התרמית טה פאקארווארווה, (Te Whakarewarewa) תוך התבוננות על חיי האוכלוסייה המקומית בלב נביעות המים החמים, ה"גייזרים" והבוץ המבעבע. עליה ברכבל בשולי האגם לתצפית ולירידה במשטח אישי על גלגלים בגונדולות "סקאיליין סקאיריידס"(Skyline Skyriders), לפני ההופעה ההומוריסטית של 19 מיני הכבשים והכלבים השולטים בהם במתקן ה"אגרודום" (Agrodome) המקומי. יציאה בשעות ערב לקונצרט וארוחת "האנגי" מאורית מסורתית, וחזרה ללינה ברוטורואה (Rotorua).


י
ום מס' 9: מפלי הוקה (Huka Falls)- אגם טאופו (Taupo Lake)- פארק טונגארירו (Tongariro) 

יציאה דרומה עם תצפית וטיול רגלי למפלי הוקה (Huka Falls), המשך דרך שפת אגם טאופו(Taupo Lake) והשתקפויות הר הגעש רואפאו (Ruapehu),במזג אוויר שקט, והגעה לטיול רגלי של אחה"צ לאורך יערות וקניונים, כולל הגעה למפל טאראנקי (Taranaki Falls), בפארק הלאומי טונגארירו (Tongariro). ארוחת ערב ולינה בכפר ווקאפאפה (Whakapapa Village) למרגלות הפארק הלאומי טונגארירו (Tongariro).


יום מס' 10: פארק טונגארירו (Tongariro)- חוף קאפיט (Kapiti Coast)- ו'ולינגטון- (Wellington)

טיפוס רגלי קצר בפארק הלאומי טונגארירו (Tongariro) לתצפית על צבע התורכיז של האגם הוולקני טאמה (Lake Tama). נסיעה דרומה לאורך החוף המערבי של האי הצפוני, עם עצירות לטיולים רגליים קצרים לאורך חוף קאפיט (Kapiti Coast) הדרמטי, על מנת להגיע לארוחת ערב ולינה בבירת ניו- זילנד ו'ולינגטון (Wellington).


יום מס' 11: ו'ולינגטון (Wellington)- מיצרי קוק (Cook Strait)- האי הדרומי(Southern- Island)- פיקטון (Picton)- נלסון (Nelson)

סיור בוקר בו'ולינגטון (Wellington), כולל עלייה לתצפית ברכבל לקלברן (Kelburn) מלווה בטיול רגלי דרך הגן הבוטני הניו-זילנדי אוטארי (Otari), בניין הפרלמנט וקתדרלת אולד סנט פולז. העברה לנמל המעבורות של העיר, והפלגה קצרה דרך מיצרי קוק (Cook Strait) ולשונות היבשה של "קו'וין שרלוט סאונד" (Queen Charlote Sound)- לעיירה פיקטון (Picton), בצפון האי הדרומי(Southern Island), של ניו-זילנד. נסיעה דרך שלוחות הים הפראיות עד לעיירה נלסון (Nelson). טיול רגלי לאורך נהר מאיטאי, נמל הדייג והיכטות והקתדרלה, ארוחת ערב ולינה- 2 לילות- בנלסון(Nelson).


יום מס' 12: פארק לאומי אבל טסמן (Abel Tasman)- נלסון (Nelson) 

יציאה צפונה דרך עיירת המסחר מוטואקה (Motueka) למרכז הקטן מאראהאו (Marahau), על מנת להתארגן ליציאה לטיול משולב בסירה, בקיאקים (למעוניינים) וברגל בפארק לאומי אבל טסמן(Abel Tasman), מעבר בתוך יערות גשם, מפרצי תכלת על ים טסמן (Tasman Sea) ואולי גם מושבות כלבי ים. חזרה לפנות ערב לארוחת ערב ולינה בנלסון (Nelson).


יום מס' 13: קניון בולר (Buller Gorge)- מושבת כלבי הים וקייפ פאולווינד (Cape Foulwind)- סלעי הפנקייק בפונאקייקי (Punakaiki)- קרחוני פרנץ ג'וזף ופוקס (Franz Josef & Fox Glaciers)

יציאה מוקדמת דרום- מערבה דרך העמקים הפוריים והנחלים הזורמים לאורך קניון בולר(Buller Gorge) הגעה לחוף המערבי של האי הדרומי להליכה רגלית בין מושבת כלבי הים וקייפ פאולווינד (Cape Foulwind) המשך דרומה עם עצירה לתצפית על סלעי הפנקייק בפונאקייקי(Punakaiki), ודרך העיירה גריימאות'(Greymouth) והפרוור שלה שאנטיטאון, (Shantytown)שפרח בתקופת הבהלה לזהב, ודרך הוקיטיקה, (Hokitika), עד למרגלות קרחון פרנץ ג'וזף(Franz Josef Glacier). הליכה רגלית של בין ערביים סביב אגם מאתיסון, (Lake Mathson) עם השתקפויות של הר קוק, (Mount Cook), והגעה לארוחת ערב ולינה למרגלות קרחון פוקס(Fox Glacier).


יום מס' 14: קרחון פוקס (Fox Glacier)- אגם מואראקי (Lake Moeraki)- מעבר ההרים האסט(Haast Pass)- אגם וואנאקה (Lake Wanaka) 

יציאה להליכה רגלית ולתצפיות על קרחון פוקס (Fox Glacier). אפשרות לטיסה מעל הקרחונים, לא כלול, למעוניינים בלבד בתיאום מראש, ונסיעה דרומה לאורך החוף המערבי דרך שפך נהר ואגם מואראקי, (Lake Moeraki). מעבר דרך העיירה האסט(Haast), וטיפוס למעבר ההרים האסט(Haast Pass), תוך עצירה להליכות רגליות קצרות דרך גשרים תלויים למפלי מים ובריכות כחולות. הגעה לארוחת ערב ולינה על גדות אגם וואנאקה (Lake Wanaka).


יום מס' 15: אגם וואנאקה (Lake Wanaka)- "פאזלינג וורלד" (Puzzling World Maze)- גשר קאוואראו (Kawerau)- קו'וינסטאון (Queenstown) 

ביקור במבוך תלת ממדי ובמתקנים המעניינים של "פאזלינג וורלד" (Puzzling World Maze).המשך לגשר התלוי קאוואראו (Kawerau) כדי לצפות (ולאפשר למעוניינים...ועל חשבונם...) בהמצאה הניו- זילנדית עוצרת הנשימה של הבנג'י (Bangi), לפני ההגעה ללב מרכז הפעילויות של ניו- זילנדקו'וינסטאון (Queenstown). עלייה ל"סקיילין גונדולה" (Skyline Gondola), לתצפית על אגם וואקאטיפו (Lake Wakatipu), עם אפשרות לירידה במשטח אישי על גלגלים. שייט וארוחת ערב על ספינת קיטור על האגם, והגעה ללינה- 2 לילות- בקו'וינסטאון (Queenstown).


יום מס' 16: קו'וינסטאון (Queenstown)- גלנורקי (Glenorchy)- נהר דארט (Dart River)- קו'וינסטאון (Queenstown) יום

טיול לאורך אגם וואקאטיפו. ביקור בכפר הציורי גלנורקי(Glenorchy), וטיולים רגליים בעמקים המופלאים שמצפון לו. הגעה לגשר נהר דארט (Dart River),ויציאה לשייט לאורך הנהר, על מנת להכנס אל לבו של אחד המקומות היפים והפראיים של ני-זילנד, משולב בהליכה בתוך יער עצי אשור שבמורד הנהר. חזרה לארוחת ערב ולינה במלון בקו'וינסטאון(Queenstown).


יום מס' 17: קו'וינסטאון (Queenstown)- אגם וואקאטיפו (Lake Wakatipu)- אגם טה אנאו(Lake Te Anau)- מילפורד סאונד (Milford Sound) 

נסיעה לאורך האגם דרומה, ומשם מערבה וצפונה דרך העיירה טה אנאו (Te Anau), ולאורך אגם טה אנאו (Lake Te Anau), על מנת להיכנס לפארק לאומי פיורדלנד (Fiordland), להליכות רגליות לבריכות השתקפות, וליערות גשם ומפלים שוצפים בלב עמק אגלינטון (Eglinton Valley). הגעה בשעות אחה"צ למזח של מילפורד סאונד (Milford Sound), להעברת ציוד ללילה לספינת טיולים שתשוט בפיורד ותהווה את מקום הלינה הקסום ללילה זה. הפלגה בליווי דולפינים למפלי סטירלינג(Stirling Falls), אפשרות לשייט קיאקים, והגעה לארוחת ערב ולינה בספינה במפרצון האריסון(Harrison Cove), למרגלות קרחון פמבלוק (Pembroke Glacier).


יום מס' 18: מילפורד סאונד (Milford Sound)- מערות טה אנאו והתולעים הזוהרות(Glowing Warms)- טה אנאו (Te Anau) 

שייט בוקר בספינה, תוך תצפית על מפלי בואן -Bowen Falls, ואפשרות לביקור במצפה תת ימי בשולי הפיורד לא כלול. נסיעה חזרה דרומה עם עצירות להליכות רגליות, והגעה לעיירה טה אנאו - .Te Anauשייט בשעות אחה"צ לסיור במערות טה אנאו והתולעים הזוהרותGlowing Warms- , שקיבתם "צועקת" באור יקרות. חזרה לארוחת ערב ולינה בטה אנאוTe Anau- .


יום מס' 19: גור (Gore)- חצי האי אוטאגו (Otago Peninsula)- דאנידין (Dunedin)

יציאה מוקדמת מזרחה וחציית אזורים נרחבים גבעות ונחלים המהווים את שטחי החוות העיקריים של האי הדרומי. עצירה בעיר גור -Gore, המרכז האזורי של המרחב, והמשך לטיול של אחה"צ בחצי האי אוטאגו (Otago Peninsula) כולל צפייה במושבת הקינון של האלברטרוס המלכותי בטאיארטאה הד(Taiaroa Head), במושבות פינגווין צהוב העין, ואם הזמן יאפשר גם לטיול בגני וודלנד גלנפאלוק(Glen Falloch Woodland). שוטטות עצמית בעיר, ארוחת ערב ולינה בדאנידין (Dunedin). 


יום מס' 20: דאנידין (Dunedin)- סלעי מוארארקי (Moeraki)- אואמארו (Oamaru)- כרייסצ'רץ'(Christchurch) 

יציאה צפונה ועצירה בתופעת חוף של סלעים עגולים יוצאי דופן, הנראים כמו גולות ענק בחוף שלמוארארקי (Moeraki). המשך לסיור רגלי במתחם העתיק ובנמל של העיירה הציורית - אואמארו(Oamaru), ומשם בנסיעה ארוכה צפונה על מנת להגיע בשעות אחה"צ לסיור בעיר המרכזית של האי הדרומי - כרייסצ'רץ' (Christchurch). ארוחת ערב מסיימת ולינה בכרייסצ'רץ' (Christchurch).


יום מס' 21: אוקלנד (Auckland)- בנגקוק 

העברה לשדה התעופה, עם אפשרות, במידה והזמן יאפשר, לבקר במוזיאון לחקר אנטארטיקה. על מנת לטוס לאוקלנד (Auckland), ולהמשיך בשעות אחה"צ המוקדמות -14:30 עם "תאי" לבנגקוק. הגעה בשעות הלילה, ו-


יום מס' 22: בנגקוק- תל אביב 

המשך טיסה ארצה, והגעה בשעות הבוקר לתל אביב.  

 

רשימת האטרקציות הכלולות בטיול:
- ביקור ב"סקאיטו'ור" באוקלנד
- שייט דולפינים ולוויתנים באוקלנד
- סיור במוזיאון באוקלנד
- שייט לתצפית מדבנפורט
- ביקור במוזיאון עצי הקאורי
- סיור עם ארוחת פיקניק ל"ניינטי מייל ביץ'" וקייפ ריאנגה
- שייט בין האיים ב"ביי אוף איילנדס"
- סיור בכפר המאורי ואזור הפעילות התרמית טה פאקארווארווה ברוטורואה
- עליה לתצפית וירידה בגונדולות "סקאיליין סקאיריידס" באגם רוטורואה
- הופעת כבשים וכלבים ב"אגרודום" ברוטורואה
- ארוחת ערב והופעת "האנגי" ברוטורואה
- עליה לתצפית ברכבל בו'ולינגטון
- מעבורת בין האי הצפוני והדרומי
- סיור משולב עם סירות ורגלי בפארק לאומי אבל טסמן
- ביקור במבוך בתלת ממדי ובמתקנים של "פאזלינג וורלד" בוואנאקה
- ביקור בחווה, ושייט עם ארוחת ערב על ספינת קיטור בשולי קו'וינסטאון
- עלייה לתצפית על קו'וינסטאון וירידה ב"סקיילין גונדולה"
- סיור בנסיעה וסירות בנהר דארט מקו'וינסטאון
- שייט, ארוחת ערב ולינה, שייט קייקים וארוחת בוקר על ספינה מפוארת ב"מילפורד סאונד"
- שייט וסיור במערות התולעים הזוהרות בטה אנאו
- סיור בחצי האי אוטאגו, כולל ביקור במושבות האלבטרוס ובקינוני הפינגו'וינים
- ארוחת ערב מסיימת בכרייסצ'רץ'
- ביקור וסיור רכוב במוזיאון לחקר אנטארטיקה בכרייסצ'רץ'

הערות:
* סידור "ויזת מעבר" לאוסטרליה
* טיסות בינלאומיות סדירות של "תאי" ו"אל על"
* כל האטרקציות וארוחות הערב הייחודיות המפורטות למעלה -4, ושאר הלילות על בסיס "חצי פנסיון"
ציוד חובה:
* פספורט בתוקף 6 חדשים קדימה
* ציוד מתאים להליכה בגשם, כולל נעליים, חלק עליון וחלק תחתון
* מתקן לנשיאת מים, נעליים נוחות להליכה ונעליים רזרביות, כובע, מגבת ובגד ים

אז להתראות בניו-זילנד

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש