תמונה

יפן

18 ימים- אל ארץ השמש העולה, אל מקדשי הזהב והכסף טירות השוגונים, גנים קסומים והרי געש מול גורדי השחקי

צוות EASTWARD BOUND טיולי גבולות המזרח

תוכנית הטיול

יום מס' 1: תל אביב - אירופה. 

המראה מנתב"ג ליעד באירופה בדרכינו ליפן. לינה במסגרת Lay over באמצעות חברת התעופה.


יום מס' 2: אירופה - אוסקה Osaka 

המראה מאירופה לאוסקה Osaka. את הלילה נבלה בטיסה וננחת למחרת באוסקה


יום מס' 3-5: קיוטו Kyoto

עם הנחיתה באוסקה (Osaka) ניסע לקיוטו (Kyoto) בה ובסביבתה נבלה את שלשת הימים הבאים. קיוטו הייתה בירתה הקיסרית של יפן במשך 1100 שנה. נסייר בטירתו של השוגון טוקוגאווה, במקדשי הזהב והכסף (גינקאקוג'י וקינקאקוג'י), ונבדוק גם אפשרות של הליכה ב"שביל הפילוסופים". נבקר במשכן השינטו היאן ובגנים היפניים המקיפים אותו. נסייר בגן הזן ריואנג'י - גן הסלעים המפורסם ביותר ביפן. נשתדל לערוך שייט מסורתי בנהר Hozu של קיוטו. נסייר במקדש קיומיזו, נבקר ברובע הקרמיקה ובמרכז האומנויות שם נצפה בהכנת עבודות יד מסורתיות. באחד מהערבים, נצא עצמאית לבקר ב"בית שלום". (במידה ויתאפשר). לינה בקיוטו.


יום מס' 6: הירושימה (Hiroshima) 

השכם בבוקר נצא ברכבת להירושימה (Hiroshima). נבקר במוזיאון השלום ונמשיך לאי מיאג'ימה. נסייר במקדש איצוקושימה , נעלה להר ונצפה על השער הניצב בים. נחזור אחר הצהריים להירושימה. לינה בהירושימה.


יום מס' 7: אוקיאמה Okayma - אוסקה Osaka. 

נתחיל בבוקר את סיורנו בנסיעה לאוקאיאמה ונבקר בגני Kurakuen ומשם להימג'י, שם נבקר בטירת האנפה טירה משוחזרת המופיעה בסרט שוגון. עם גמר הסיור נסע לאוסקה. אחה"צ נעשה סיור של כשלש שעות בשווקים האותנטיים ליד תחנת הרכבת. לינה באוסקה.


יום מס' 8: נארה (Nara) 

השכם בבוקר נצא לנארה (Nara) עיר הבירה הראשונה של יפן במאה השמינית. העיר נמצאת בחלקה בפארק ירוק עם עדרי איילים. נבקר במקדש טודאיג'ישהוא בניין העץ הגדול בעולם ובו בודהה שגובהו כ- 15 מ'. נמשיך למשכן השינטו קאסוגה . לינה בנארה .


יום מס' 9: טאקאיאמה Takayama 

בבוקר נצא מנארה דרך עמק שוקאווה, לאורך הנהר בשם זה, ונחזה באחד הנופים היפים של יפן. נבקר בכפר שיראקווה, הנמצא בעמק מבודד, ואשר בתיו נשמרו בצורת הבניה הכפרית העתיקה. נמשיך את הנסיעה לטאקאיאמה (Takayama) שם נלון 


יום מס' 10: טאקאיאמה Takayama 

נתחיל את היום בסיור רגלי בטאקאיאמה Takayama המכונה קיוטו הקטנה. זוהי עיירה יפהפייה שבתיה נשתמרו כפי שהיו לפני 300 שנה והשוכנת למרגלות האלפים היפניים. נבקר בשוק הבוקר, במוזיאון עגלות הפסטיבל, בסמטאות העיר העתיקה, בסדנאות של אומנויות מקומיות, במבשלת סאקהובכפר המשמר את אורחות החיים המסורתיים של האזור. לינה בטאקאיאמה.


יום מס' 11: שין הודאקה (Shin Hudaka) - מאצומוטו (Matsumoto)

היום נסע באזורי האלפים היפניים. נסע לשין-הודאקה (Shin Hudaka), אחד ההרים היפים באלפים המתנשא לגובה של 2909 מ'. נעלה ברכבל הארוך ביותר באסיה אל ראש ההר ושם נערוך סיור רגלי. נמשיך את הנסיעה דרך היראיו אל העיר מאצומוטו (Matsumoto) שם נלון . 


יום מס' 12: הר פוג'י (Fugi) - האקונה (Hakone) 

בבוקר נצא לשמורת הפארק הלאומי פוג'י-האקונה ונגיע לאזור הר פוג'י- היפה והגבוה בהרי יפן (3776 מ'). נמשיך להאקונה (Hakone) עיר הנמצאת בלב יערות ומעיינות חמים. ארוחת ערב ולינה בהאקונה במלון מסורתי יפני (Ryokan).


יום מס' 13: שמורת האקונה (Hakone) -ניקו (Nikko) 

נערוך סיור ושיט באגם (Ashino Ko) המצוי בלוע הר געש כבוי. נבקר במוזיאון "יער הפסלים" שבו אוסף נדיר של פיסול מודרני בינלאומי, ונמשיך בנסיעהלניקו (Nikko). לינה בניקו.


יום מס' 14: ניקו (Nikko) 

נצא לסיורים באזור ניקו (Nikko) עיר קיט של קיסרים ושוגונים. נסייר במאוזולאום של השוגון טוקוגאווה מבנה בעל ארכיטקטורה יפנית מיוחדת. נעלה להר הגעש שמעל העיר ונצפה באגם צ'וזנג'י הנמצא בלועו. נבקר במפלים שבשמורת הטבע. לינה בניקו.


יום מס' 15: מינקאמי (Minakami) 

נצא מניקו לכוון צפון- מערב לעבר אזור המעיינות החמים שבנפת גונמה ונגיע לעיירה מינקאמי (Minakami) המפורסמת במעיינותיה החמים (ביפנית Onsen) ובאתרי סקי מעולים בחורף. נעשה סיור באזור, לא בלי שנבקר בתעשיית הזכוכית האומנותית, ונעלה ברכבל להר טניגאוואה (אם מזג האוויר יאפשר) לצפות על הנוף ההררי מסביב. נחזור להתרגעות בריוקאן מינקאמי שבו יש בריכות חמות בפנים המבנה וגם מחוצה לו. לינה במלון מסורתי .


יום מס' 16-17: טוקיו Tokyo 

נחזור לטוקיו בירת יפן מאז .1868 נקדיש יומיים של סיורים להתרשמות מהחדש לצד הישן. נסייר במקדש השינטו מייג'י, נבקר ברובע האלקטרוניקה אקיהבארה, נצפה במופעי רחוב המתקיימים בסופי שבוע באזור האראג'וקו תוך הזדמנות להתבונן סביב על ארכיטקטורה יפנית עכשווית. ננסה לבלות ערבבשיבויה מקום תוסס של צעירים ברוחם ותערוכות במחיר סמלי בבתי הכולבו הגדולים. נשתדל לראות לפחות מערכה אחת של תאטרון הקבוקי. נעבור דרךשוק המציאות קאפאבאשי אפילו אם לא רוצים לקנות כלום. נשתדל לראות מלאכות יד כמו האוריגמי ונשוטט מעט בפרברים לראות את חיי היום יום של היפנים. אלטרנטיבות למי שלא ירצה או לא יוכל לשוטט, יהיו בשפע, החל מסיור בגנים היפניים וגמור במוזיאונים מעניינים. לינה ביומיים הבאים, בטוקיו.


יום מס' 18: טוקיו והבייתה.

השכם בבוקר, בדרך לשדה התעופה, נגיע לחזות בשוק הדגים הגדול ביותר בעולם שהפך להיות אטרקציה למטיילים הישראלים. משם נגיע לשדה התעופה נריטה


יום מס' 19: המשך הטיסה ארצה. 

נמריא מ וננחת בארץ בשעה 

הטיול כולל: 
* טיסה, תל אביב - קיוטו / טוקיו - תל אביב (דרך יעד באירופה). 
* העברות ברכבות או אוטובוסים. 
* מלונות לפי הדירוג המפורט מטה או דומים. 
* לינה וארוחת בקר ועוד 2 ארוחות ערב. 
* אוטובוס תיירות חדיש וממוזג לכל הסיורים, לפי התוכנית. 
* כל הסיורים כולל כניסות לאתרים לפי התוכנית. 
* מדריך ישראלי. 
* מדריכים מקומיים דוברי אנגלית 
* קופת טיפים. 
* מסי נמל והיטל ביטחון. 
 
הטיול אינו כולל: 
* ביטוח בריאות ומטען. 
* מופע קבוקי בטוקיו.

אז להתראות ביפן

חזרה לרשימה
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום
נגישות
גודל טקסט:
א א א
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
?

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר אתכם בין הקישורים והאזורים השונים בעמוד.

הפעלת מקשי הקיצור תלויה בדפדפן שבו אתם משתמשים:

ב Internet Explorer ובChrome ובגרסאות ישנות של Firefox: לחצו על מקש Alt ועל מקש המספר או האות על-פי הרשימה. ב Firefox 3 ומעלה: לחצו על המקשים Alt + Shift + המספר או האות.

S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
2 - חיפוש